TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Römer zegt dat 'de intentie voor een nieuwe serie uitgesproken is en de onderhandelingen gaande zijn'. Hopelijk komen Talpa en uitgeverij De Fontein er samen uit. Peter Römer is belanghebbende omdat hij na de dood van Appie Baantjer de nieuwe boeken in de serie schreef. Bovendien speelde zijn vader de hoofdrol in de serie Baantjer als rechercheur De Cock.
Volgens Römer is het nog geen gelopen zaak: „Er zitten veel haken en ogen aan de doorstart. Maar Gooische Vrouwen en Medisch Centrum West hebben aangetoond dat het wel mogelijk is.”
Hij gaat ervan uit dat niemand van de oude cast terugkeert, mocht de nieuwe versie van Baantjer het levenslicht zien. In het geval van Piet Römer zou dat ook lastig gaan omdat hij in 2012 overleed. Sidekick Vledder werd gespeeld door Victor Reinier, die door zijn recente moeilijkheden op de set van Flikken Maastricht, uitgespeeld lijkt op televisie.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer
07:49Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025