TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het eerste seizoen van dramaserie Downton Abbey begon en eindigde met een onheilstelegram: het zinken van de Titanic en het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog. Seizoen twee pakt de draad op in 1916.
Engeland is inmiddels diep verwikkeld in de strijd op het vasteland van Europa en veel mannen dienen in het leger. Zo ook Matthew Crawley (Dan Stevens), die tijdens zijn verlof het landgoed aandoet. Eerder had de erfgenaam van Downton Abbey warme gevoelens voor Mary (Michelle Dockery), maar nu laat hij weten dat hij is verloofd met een ander.
Terug in de loopgraven is Matthew ver van huis, maar hij komt er een bekend gezicht tegen: bediende Thomas Barrow. In de hoop dat hij wordt teruggestuurd naar Engeland laat Thomas zich expres verwonden.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)