TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Koen (Peter Paul Muller) vindt dat hij Maud (Rifka Lodeizen) veel te weinig ziet, dus regelt hij een weekendje samen weg op de boot. Zus Juliette (Kim van Kooten) belooft voor moeder Babs te zorgen. Terwijl Maud vooral bijslaapt, hebben Babs en Juliette de grootste lol tijdens een dagje shoppen. Totdat Juliette een pashokje uitkomt en Babs weg is. En wie belt ze dan om het allemaal weer op te lossen?
Net zoals Loes Luca een paar jaar voor haar moeder zorgde, had Lodeizen in haar familie ook te maken met dementie. “Bij mijn vader begon het op zijn zestigste”, vertelde ze in Op1. Ze herkent veel van wat Babs in de serie doet. “De smoesjes, de leugentjes, de misverstanden. Het is vooral heel pijnlijk om te zien dat iemand de grip op zijn leven verliest.”
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale