TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De spannende dramaserie Elixer loopt bijna op z’n eind, maar we moeten toch heel even geduld hebben voor we weten hoe het afloopt. Volgende week woensdag (16 april) is de serie namelijk niet te zien.
Waarom dan niet horen we je afvragen. Wij leggen het uit.
De dramaserie Elixer, waarin Isabelle Rombauts (Hanna Verboom) als CEO van het familiebedrijf Rombauts Pharma wordt benoemd, loopt langzaam richting het spannende seizoensslot. Kijkers zitten vast op het puntje van hun stoel, maar slecht nieuws: de een na laatste aflevering wordt aanstaande woensdag niet uitgezonden maar een weekje later.
De reden hiervan is dat woensdagavond het Musical Awards Gala wordt uitgezonden op NPO1. Tijdens deze live-uitzending worden, zoals de titel al zegt, de Musical Awards uitgereikt. Ook zijn er optredens van de cast van de musicals Moulin Rouge! en Elisabeth.
De zevende aflevering van Elixer wordt dus pas op woensdag 23 april om 20:30 uur uitgezonden op NPO1. Mocht je nou echt niet kunnen wachten, dan is het hele seizoen ook te bingen op NPO Start en NLZiet. Neem hier een abonnement op de streamingdienst en probeer het 14 dagen gratis.
Vanavond op TV: Drugsdelta, Ewout:, Huisvrouwen bestaan niet
21:13Vanaf deze datum is de nieuwe talentenjacht Sing With Me te zien
20:59Lars en Eva in actie als team: Check de eerste beelden van Flikken Maastricht
20:42Netflix eert Matthew Perry met toepasselijk getitelde documentaireserie
14:54Het Jachtseizoen voortaan ook op RTL 4