TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De problemen voor Rombauts Phamaceuticals komen inmiddels van alle kanten. Julien (Jacob Derwig) heeft vervuilde pillen verkocht in China. Zijn zus Isabelle (Hanna Verboom) is des duivels, maar haar broer weet een manier om dit probleem op te lossen.
Ondertussen is een rechtszaak aan de gang in Brussel. Daar heeft een minderjarige scholier aspergon geslikt, een antidepressiemiddel. Vervolgens heeft hij op school in het rond geschoten. Het oorzakelijk bewijs is echter niet te leveren en openbaarmaking van de testresultaten al helemaal niet.
Toch maakt Isabelle zich zorgen. Haar zoon slikt immers hetzelfde middel. En waarom wordt zij, als directeur van het bedrijf nota bene, weggehouden bij de resultaten van de tests? Dan moet er wel iets aan de hand zijn.
Elixer is elke woensdag om 20:35 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt