TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De problemen voor Rombauts Phamaceuticals komen inmiddels van alle kanten. Julien (Jacob Derwig) heeft vervuilde pillen verkocht in China. Zijn zus Isabelle (Hanna Verboom) is des duivels, maar haar broer weet een manier om dit probleem op te lossen.
Ondertussen is een rechtszaak aan de gang in Brussel. Daar heeft een minderjarige scholier aspergon geslikt, een antidepressiemiddel. Vervolgens heeft hij op school in het rond geschoten. Het oorzakelijk bewijs is echter niet te leveren en openbaarmaking van de testresultaten al helemaal niet.
Toch maakt Isabelle zich zorgen. Haar zoon slikt immers hetzelfde middel. En waarom wordt zij, als directeur van het bedrijf nota bene, weggehouden bij de resultaten van de tests? Dan moet er wel iets aan de hand zijn.
Elixer is elke woensdag om 20:35 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie