TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De problemen voor Rombauts Phamaceuticals komen inmiddels van alle kanten. Julien (Jacob Derwig) heeft vervuilde pillen verkocht in China. Zijn zus Isabelle (Hanna Verboom) is des duivels, maar haar broer weet een manier om dit probleem op te lossen.
Ondertussen is een rechtszaak aan de gang in Brussel. Daar heeft een minderjarige scholier aspergon geslikt, een antidepressiemiddel. Vervolgens heeft hij op school in het rond geschoten. Het oorzakelijk bewijs is echter niet te leveren en openbaarmaking van de testresultaten al helemaal niet.
Toch maakt Isabelle zich zorgen. Haar zoon slikt immers hetzelfde middel. En waarom wordt zij, als directeur van het bedrijf nota bene, weggehouden bij de resultaten van de tests? Dan moet er wel iets aan de hand zijn.
Elixer is elke woensdag om 20:35 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak