TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De politie van Oxford heeft de handen vol aan een misdaadgolf die de stad teistert. In Endeavour Morse maakt een groep wonderlijk uitgedoste studenten zich schuldig aan diefstal en geweldpleging.
Een van de slachtoffers, een dakloze, bezwijkt aan zijn verwondingen. Rechercheurs Morse en Thursday (Sean Evans en Roger Allam) hebben er hun handen vol aan, en dan strijkt er tot hun ergernis ook nog een cameraploeg neer in de stad om opnames te maken voor een politieserie.
In deze aflevering speelt Kevin McNally de rol van de pompeuze acteur Kenny Pryor. McNally debuteerde in 1976 in de BBC-klassieker I, Claudius en was te zien in tientallen films en series, maar is vooral bekend als piraat Joshamee Gibbs uit de Pirates of the Caribbean-films.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug