TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als journalist Katja Salonen (Kreeta Salminen) begint te graven in de handel en wandel van lokale voetbalberoemdheid Samuli Tolonen, stuit ze op schimmige zaakjes in de wereld van cryptovaluta.
Katja's nieuwsgierigheid heeft onverwacht dramatische gevolgen: de voetballer wordt dood aangetroffen in zijn zwembad. Voordat ze goed en wel beseft dat ze in een wespennest is gestapt, wordt Salonen het doelwit van een haatcampagne van Tolonens vele fans. De journalist is volksvijand nummer 1 geworden.
In de nieuwe Finse serie Enemy of the People (in eigen land Kansan Vihollinen) moet Salonen op zoek naar de waarheid om haar reputatie en haar leven te redden. De komende weken zijn van dit achtdelige thrillerdrama steeds twee afleveringen achter elkaar te zien.
Nog heel even wachten en dan gaat het Eurovisie Songfestival van start! Wat kunnen we allemaal van het liedjesfestijn verwachten dit jaar? Onze verslaggever en Songfestival-expert GJ Kooijman praat je bij vanuit Bazel.
Mart Hoogkamer emotioneel in Hazes en Hoogkamer: 'Komt door die opa'
06:47Vanavond op TV: Strijders, Married at first sight UK, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
10:29De Echte Gooische Moeders beleven 'ups en downs' in nieuw seizoen
10:02Katja Schuurman en Babette van Veen zingen aanranders streng toe in Even Tot Hier
09:44Winnaar Talent Unplugged blikt terug op deelname: 'Douwe was wel streng'