TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Bij levensreddend werk denk je vaak aan een ziekenhuis of de brandweer, maar bij de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij, de mensen die op zee werken dus, kunnen er ook wat van.
Hoge golven, snelle oranje boten en veel actie: dat is het beeld dat je waarschijnlijk hebt als je denkt aan de reddingsbrigade. Maar er komt nog veel meer bij kijken. Wat doen ze precies en hoe is het om levensreddend werk te doen, soms met gevaar voor eigen leven?
De EO geeft daarom met het nieuwe programma Redders op Zee een uniek inkijkje in het leven van vrijwilligers bij wie levensreddend werk bijna dagelijkse kost is en waarbij ze soms de grootste stormen moeten trotseren om mensen in nood te helpen.
In de zes afleveringen van Redders op Zee wordt het wel en wee op vier reddingstations (IJmuiden, Ouddorp, Ter Heijde en Marken) in beeld gebracht. “De redders vinden het vanzelfsprekend om hulp te verlenen, maar in het programma wordt zichtbaar hoe bijzonder hun werk is. Saamhorigheid, kameraadschap en onvoorwaardelijke inzet is kenmerkend voor de vrijwilligers,” laat de EO weten.
Redders op Zee is vanaf dinsdag 11 oktober om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak