TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De schrijvers van Flikken Maastricht gaan actuele maatschappelijke thema's niet uit de weg. Deze week krijgen Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) te maken met een vermoorde abortusarts. Bij sporenonderzoek in het appartement van de vrouw vinden ze DNA van een tot het geloof bekeerde motorcrimineel. Het politieduo probeert vast te stellen of de arts is omgebracht vanwege haar werk.
In de tussentijd zijn hun collega's Sergio (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) druk bezig met een inbraak. Een bekende ex-voetballer doet aangifte van diefstal en inbraak: zijn kostbare verzameling sportobjecten is gestolen. Maar er zit een luchtje aan de zaak.
Tot overmaat van ramp weet Eddie (Ruud Smulders) zich te bevrijden. De meestercrimineel gaat onmiddellijk achter Wolfs en Eva aan.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack