TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De schrijvers van Flikken Maastricht gaan actuele maatschappelijke thema's niet uit de weg. Deze week krijgen Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) te maken met een vermoorde abortusarts. Bij sporenonderzoek in het appartement van de vrouw vinden ze DNA van een tot het geloof bekeerde motorcrimineel. Het politieduo probeert vast te stellen of de arts is omgebracht vanwege haar werk.
In de tussentijd zijn hun collega's Sergio (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) druk bezig met een inbraak. Een bekende ex-voetballer doet aangifte van diefstal en inbraak: zijn kostbare verzameling sportobjecten is gestolen. Maar er zit een luchtje aan de zaak.
Tot overmaat van ramp weet Eddie (Ruud Smulders) zich te bevrijden. De meestercrimineel gaat onmiddellijk achter Wolfs en Eva aan.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij