TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs begonnen het 18e seizoen van Flikken Maastricht zonder elkaar en zo dreigt de reeks ook te eindigen. Het doorgaans onafscheidelijke politieduo opereert solo omdat Wolfs (Victor Reinier) nog altijd in Amsterdam is om zijn naam te zuiveren.
De autoriteiten zijn er inmiddels van overtuigd dat hij niets te maken heeft met de dood van de zoon van Ben Swart. Daar denkt de crimineel zelf heel anders over. Swart laat de rechercheur door zijn knokploeg klemrijden en is vastberaden het recht in eigen hand te nemen.
Dit betekent dat Eva (Angela Schijf) in haar eentje op pad moet als ze ontdekt waar hun ontvoerde huisvriend Nico (Thorn de Vries) zich bevindt. De overhaaste reddingsactie loopt niet zoals gepland en al snel is Eva ook in levensgevaar.
De slotaflevering van het 18e seizoen van Flikken Maastricht is op vrijdag 26 april vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight