TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs begonnen het 18e seizoen van Flikken Maastricht zonder elkaar en zo dreigt de reeks ook te eindigen. Het doorgaans onafscheidelijke politieduo opereert solo omdat Wolfs (Victor Reinier) nog altijd in Amsterdam is om zijn naam te zuiveren.
De autoriteiten zijn er inmiddels van overtuigd dat hij niets te maken heeft met de dood van de zoon van Ben Swart. Daar denkt de crimineel zelf heel anders over. Swart laat de rechercheur door zijn knokploeg klemrijden en is vastberaden het recht in eigen hand te nemen.
Dit betekent dat Eva (Angela Schijf) in haar eentje op pad moet als ze ontdekt waar hun ontvoerde huisvriend Nico (Thorn de Vries) zich bevindt. De overhaaste reddingsactie loopt niet zoals gepland en al snel is Eva ook in levensgevaar.
De slotaflevering van het 18e seizoen van Flikken Maastricht is op vrijdag 26 april vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien