TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs begonnen het 18e seizoen van Flikken Maastricht zonder elkaar en zo dreigt de reeks ook te eindigen. Het doorgaans onafscheidelijke politieduo opereert solo omdat Wolfs (Victor Reinier) nog altijd in Amsterdam is om zijn naam te zuiveren.
De autoriteiten zijn er inmiddels van overtuigd dat hij niets te maken heeft met de dood van de zoon van Ben Swart. Daar denkt de crimineel zelf heel anders over. Swart laat de rechercheur door zijn knokploeg klemrijden en is vastberaden het recht in eigen hand te nemen.
Dit betekent dat Eva (Angela Schijf) in haar eentje op pad moet als ze ontdekt waar hun ontvoerde huisvriend Nico (Thorn de Vries) zich bevindt. De overhaaste reddingsactie loopt niet zoals gepland en al snel is Eva ook in levensgevaar.
De slotaflevering van het 18e seizoen van Flikken Maastricht is op vrijdag 26 april vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’