TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nog meer goed nieuws zo aan het eind van de week, want AVROTROS heeft zojuist bekendgemaakt dat er een negentiende seizoen komt van Flikken Maastricht!
Daar zullen heel veel fans blij mee zijn.
“Met 200 afleveringen, dit seizoen wekelijks gemiddeld 1,7 miljoen kijkers en via NPO Start voor alle seizoenen samen ruim 46 miljoen views, kunnen we niet anders dan een nieuw seizoen aankondigen. Seizoen 19 van Flikken Maastricht is een feit!” laat AVROTROS weten.
En zo is het maar net, want de avonturen van Eva van Dongen (Angela Schijf) en Floris Wolfs (Victor Reinier) zijn nog lang niet uitverteld. Het negentiende seizoen heeft dan ook dezelfde hoofdcast als de afgelopen jaren.
Voor het zover is kunnen we vanavond eerst uitkijken naar de seizoensafsluiter van Flikken Maastricht. Wolfs is zijn leven niet zeker nu hij achterna gezeten wordt door crimineel Ben Swart en klemgereden wordt door zijn knokploeg. Ook Eva staat alleen voor en loopt levensgevaar. Komt dit nog goed?
De opnames voor seizoen negentien van Flikken Maastricht gaan binnenkort van start en zal volgend jaar bij de NPO te zien zijn.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint