TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Flikken Maastricht komen diverse verhaallijnen langzaam maar zeker tot een climax.
Het ziet er slecht uit voor Floris Wolfs (Victor Reinier) die al het hele seizoen worstelt met zijn reputatie. Inmiddels staat hij online bekend als 'killer cop' en dat valt ook de Amsterdamse politie op. Wolfs verdwijnt tijdens een bezoek aan de hoofdstad achter de tralies na vermoedens dat hij meer weet over de moord op de zoon van de beruchte crimineel Ben Swart.
Ondertussen heeft Eva (Angela Schijf) haar handen vol in Maastricht als ze ontdekt dat er een verband is tussen de ontvoering van Nico (Thorn de Vries) en het lijk dat recent bij haar thuis op de stoep lag. Uit DNA-onderzoek blijkt dat Eva indirect betrokken is bij deze moordzaak.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'