TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nieuwkomer Carolien Verbeek (Anneke Sluiters) wacht een drukke week in Flikken Rotterdam. De kersverse rechercheur raakt betrokken bij twee zaken die ze het hoofd moet bieden.
Allereerst krijgt ze samen met haar ervaren partner Dries van Weelden (Mark van Eeuwen) te maken met de strijd tussen twee rivaliserende buurtbendes. De situatie escaleert als een veelbelovende MMA-vechter verdwijnt en de groepen elkaar beschuldigen. Carolien weet het vertrouwen van een getuige te winnen om zo meer informatie te krijgen over het lot van de prijsvechter.
Daarnaast komt haar achtergrond in de financiële wereld van pas als ze ontdekt dat notaris Zeilstra banden heeft met de criminele familie Visser. Sterker nog: Zeilstra roomt de winst van Vissers drugsimperium af.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'