TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nieuwkomer Carolien Verbeek (Anneke Sluiters) wacht een drukke week in Flikken Rotterdam. De kersverse rechercheur raakt betrokken bij twee zaken die ze het hoofd moet bieden.
Allereerst krijgt ze samen met haar ervaren partner Dries van Weelden (Mark van Eeuwen) te maken met de strijd tussen twee rivaliserende buurtbendes. De situatie escaleert als een veelbelovende MMA-vechter verdwijnt en de groepen elkaar beschuldigen. Carolien weet het vertrouwen van een getuige te winnen om zo meer informatie te krijgen over het lot van de prijsvechter.
Daarnaast komt haar achtergrond in de financiële wereld van pas als ze ontdekt dat notaris Zeilstra banden heeft met de criminele familie Visser. Sterker nog: Zeilstra roomt de winst van Vissers drugsimperium af.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro