TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Flikken Rotterdam krijgt iedereen te maken met spreekwoordelijke spoken uit het verleden.
Noucha (Ortál Vriend) was eerder dit seizoen al razend op Hein Berg (Huub Stapel) toen ze ontdekte dat hij in haar verleden had zitten wroeten. Berg verrichte onderzoek om te zien of ze mogelijk chantabel was. Die zaak krijgt onverwacht een naar staartje als een van haar oude klasgenoten besluit een schadevergoeding van de rechercheur te eisen.
Ondertussen zit Noucha’s politiepartner Stan (Cees Geel) diep in de ellende omdat hij zijn ex Gertie wil helpen. Dries (Mark van Eeuwen) en Carolien (Anneke Sluiters) stuiten op een oud skelet. Uit analyse van de botresten blijkt dat het stoffelijk overschot onverwacht verband houdt met een eerdere zaak.
Flikken Rotterdam is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op vrijdag 17 november 2023.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen