TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Flikken Rotterdam krijgt iedereen te maken met spreekwoordelijke spoken uit het verleden.
Noucha (Ortál Vriend) was eerder dit seizoen al razend op Hein Berg (Huub Stapel) toen ze ontdekte dat hij in haar verleden had zitten wroeten. Berg verrichte onderzoek om te zien of ze mogelijk chantabel was. Die zaak krijgt onverwacht een naar staartje als een van haar oude klasgenoten besluit een schadevergoeding van de rechercheur te eisen.
Ondertussen zit Noucha’s politiepartner Stan (Cees Geel) diep in de ellende omdat hij zijn ex Gertie wil helpen. Dries (Mark van Eeuwen) en Carolien (Anneke Sluiters) stuiten op een oud skelet. Uit analyse van de botresten blijkt dat het stoffelijk overschot onverwacht verband houdt met een eerdere zaak.
Flikken Rotterdam is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op vrijdag 17 november 2023.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa
14:04Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop