TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Al in de tweede aflevering van Flikken Rotterdam is de rode draad voor het komende seizoen zichtbaar. Officier van justitie Hein Berg (Huub Stapel) stort zich op de dood van Paul Beijerland. Hij gelooft er niets van dat uitgerekend iemand die onderzoek deed naar ondermijning van de rechtsstaat toevallig om het leven is gekomen. Alles wijst erop dat een lek binnen de politie hem fataal is geworden.
Ondertussen onderzoeken Carolien (Anneke Sluiters) en Dries (Mark van Eeuwen) de moord op een klokkenluider die beweerde dat via de Rotterdamse haven grote hoeveelheden Russische olie illegaal het land binnenkomen. Carolien is tijdens haar werk afgeleid. Ze heeft onlangs via een datingapp een interessante man leren kennen die haar al snel in problemen brengt.
Flikken Rotterdam is sinds vrijdag 15 september wekelijks om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten