TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met drie afleveringen te gaan tot het einde van dit seizoen beginnen de rechercheurs van Flikken Rotterdam de eerste antwoorden te krijgen op vragen die hen al weken plagen. Zo blijkt dat Beatrice Rosenkranz (Katrien van Beurden) de dood van informant Hermine Monserrat (Naomi van der Linden) op haar geweten heeft.
Ondertussen krijgt Stan Vroom (Cees Geel) onverwacht een verzoek om hulp van zijn ex-vrouw Gertie. Ondanks alles wat er tussen hen is gebeurd kan hij dat niet weigeren.
Tussen de bedrijven door krijgt het politieteam ook met een complexe moordzaak te maken. Het onderzoek naar een vermoorde scholier leidt naar de moeder en de zus van een schoolvriendje die alle betrokkenheid ontkennen. Maar ze vallen door de mand als de vader onverwacht opduikt.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'