TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met drie afleveringen te gaan tot het einde van dit seizoen beginnen de rechercheurs van Flikken Rotterdam de eerste antwoorden te krijgen op vragen die hen al weken plagen. Zo blijkt dat Beatrice Rosenkranz (Katrien van Beurden) de dood van informant Hermine Monserrat (Naomi van der Linden) op haar geweten heeft.
Ondertussen krijgt Stan Vroom (Cees Geel) onverwacht een verzoek om hulp van zijn ex-vrouw Gertie. Ondanks alles wat er tussen hen is gebeurd kan hij dat niet weigeren.
Tussen de bedrijven door krijgt het politieteam ook met een complexe moordzaak te maken. Het onderzoek naar een vermoorde scholier leidt naar de moeder en de zus van een schoolvriendje die alle betrokkenheid ontkennen. Maar ze vallen door de mand als de vader onverwacht opduikt.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
