TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met drie afleveringen te gaan tot het einde van dit seizoen beginnen de rechercheurs van Flikken Rotterdam de eerste antwoorden te krijgen op vragen die hen al weken plagen. Zo blijkt dat Beatrice Rosenkranz (Katrien van Beurden) de dood van informant Hermine Monserrat (Naomi van der Linden) op haar geweten heeft.
Ondertussen krijgt Stan Vroom (Cees Geel) onverwacht een verzoek om hulp van zijn ex-vrouw Gertie. Ondanks alles wat er tussen hen is gebeurd kan hij dat niet weigeren.
Tussen de bedrijven door krijgt het politieteam ook met een complexe moordzaak te maken. Het onderzoek naar een vermoorde scholier leidt naar de moeder en de zus van een schoolvriendje die alle betrokkenheid ontkennen. Maar ze vallen door de mand als de vader onverwacht opduikt.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa
14:04Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop
13:42Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)