TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met drie afleveringen te gaan tot het einde van dit seizoen beginnen de rechercheurs van Flikken Rotterdam de eerste antwoorden te krijgen op vragen die hen al weken plagen. Zo blijkt dat Beatrice Rosenkranz (Katrien van Beurden) de dood van informant Hermine Monserrat (Naomi van der Linden) op haar geweten heeft.
Ondertussen krijgt Stan Vroom (Cees Geel) onverwacht een verzoek om hulp van zijn ex-vrouw Gertie. Ondanks alles wat er tussen hen is gebeurd kan hij dat niet weigeren.
Tussen de bedrijven door krijgt het politieteam ook met een complexe moordzaak te maken. Het onderzoek naar een vermoorde scholier leidt naar de moeder en de zus van een schoolvriendje die alle betrokkenheid ontkennen. Maar ze vallen door de mand als de vader onverwacht opduikt.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind
15:18Kees Boot doet verrassende onthulling over GTST
14:48Fan van DREAM SCHOOL? Kijk dan Dropout Resort op NPO Start
13:48Art Rooijakkers trotseert noodweer tijdens opnames Tribe to Survive
13:05Dit is waarom het NOS Journaal van 20:00 uur de komende weken verdwijnt van NPO 1