TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met drie afleveringen te gaan tot het einde van dit seizoen beginnen de rechercheurs van Flikken Rotterdam de eerste antwoorden te krijgen op vragen die hen al weken plagen. Zo blijkt dat Beatrice Rosenkranz (Katrien van Beurden) de dood van informant Hermine Monserrat (Naomi van der Linden) op haar geweten heeft.
Ondertussen krijgt Stan Vroom (Cees Geel) onverwacht een verzoek om hulp van zijn ex-vrouw Gertie. Ondanks alles wat er tussen hen is gebeurd kan hij dat niet weigeren.
Tussen de bedrijven door krijgt het politieteam ook met een complexe moordzaak te maken. Het onderzoek naar een vermoorde scholier leidt naar de moeder en de zus van een schoolvriendje die alle betrokkenheid ontkennen. Maar ze vallen door de mand als de vader onverwacht opduikt.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie