TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De onzelfzuchtige Gösta (Vilhelm Blomgren) heeft echt alles over voor zijn medemens. Jammer genoeg komt hij daardoor zelf in de knel. In de Zweedse serie Gösta loopt de kleine boswoning van de kinderpsycholoog inmiddels over van mensen die een beroep doen op zijn grote hart. Na een Syrische vluchteling, Gösta’s vader, een patiënt en een oude vriend staat nu zijn moeder op de stoep.
Ze wil Gösta’s huisje gebruiken als uitvalsbasis voor het maken van natuurfoto’s, maar waar moet deze nieuwe gast nu weer slapen? De zwarte comedy Gösta, waarvan vanavond weer een dubbele aflevering wordt uitgezonden, is geschreven en geregisseerd door Lukas Moodysson. De maker van het filmhuissucces Fucking Åmål filmde de serie grotendeels op de boerderij van zijn vader.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'