TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 2014 namen Linda de Mol, Susan Visser, Lies Visschedijk en Tjitske Reidinga na vijf seizoenen en twee films afscheid van Gooische Vrouwen. Tien jaar later is de serie terug. Pakken Cheryl, Claire, Anouk en Roelien de draad gewoon weer op?
Ze zijn allemaal in de vijftig, maar volgens Visser (Anouk) zijn ze in de basis niet veranderd: “Het is een feest van herkenbaarheid”, vertelt ze aan RTL Boulevard.
De scheiding van Cheryl en Martin is nog altijd niet rond, Claire is weer begonnen als advocaat en Anouk is doorgebroken als kunstenaar. Roelien treurt nog altijd om de dood van haar man Evert. “Ze is nog opvliegender dan ze was en schaamt zich nergens meer voor. Eigenlijk is ze een heel gevaarlijke vrouw geworden."
Gooische Vrouwen is vanaf 10 november 2024 iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6 of stream nu al de eerste afleveringen bij Videoland.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader