TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Alexander Münninghoff (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) graaft verder in zijn familiegeschiedenis. Hij probeert zo al schrijvend vat te krijgen op zijn ontwrichte jeugd.
Samen met zijn zwangere verloofde Ellen Dormeier (Sallie Harmsen) gaat hij op zoek naar de puzzelstukken. Ze gaan naar Beieren om er een jeugdvriend van zijn vader - een kinderboekenschrijver, maar ook een oud-SS'er - te ontmoeten. Ze worden gastvrij door de man ontvangen. Zo komt het jonge stel steeds meer te weten over het duistere oorlogsverleden van Alexanders vader.
Het drama van het achtdelige familie-epos De Stamhouder (AVROTROS) krijgt ook het gewicht door de muziekkeuze. Bart Westerlaken is de filmcomponist van dienst die besloot het Requiem van Mozart in de serie te verwerken.
Video: Hoe groot is de kans dat we Nederland zien op het Eurovisie Songfestival 2027?
10:04Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel