TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Alexander Münninghoff (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) graaft verder in zijn familiegeschiedenis. Hij probeert zo al schrijvend vat te krijgen op zijn ontwrichte jeugd.
Samen met zijn zwangere verloofde Ellen Dormeier (Sallie Harmsen) gaat hij op zoek naar de puzzelstukken. Ze gaan naar Beieren om er een jeugdvriend van zijn vader - een kinderboekenschrijver, maar ook een oud-SS'er - te ontmoeten. Ze worden gastvrij door de man ontvangen. Zo komt het jonge stel steeds meer te weten over het duistere oorlogsverleden van Alexanders vader.
Het drama van het achtdelige familie-epos De Stamhouder (AVROTROS) krijgt ook het gewicht door de muziekkeuze. Bart Westerlaken is de filmcomponist van dienst die besloot het Requiem van Mozart in de serie te verwerken.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'