TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Alexander Münninghoff (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) graaft verder in zijn familiegeschiedenis. Hij probeert zo al schrijvend vat te krijgen op zijn ontwrichte jeugd.
Samen met zijn zwangere verloofde Ellen Dormeier (Sallie Harmsen) gaat hij op zoek naar de puzzelstukken. Ze gaan naar Beieren om er een jeugdvriend van zijn vader - een kinderboekenschrijver, maar ook een oud-SS'er - te ontmoeten. Ze worden gastvrij door de man ontvangen. Zo komt het jonge stel steeds meer te weten over het duistere oorlogsverleden van Alexanders vader.
Het drama van het achtdelige familie-epos De Stamhouder (AVROTROS) krijgt ook het gewicht door de muziekkeuze. Bart Westerlaken is de filmcomponist van dienst die besloot het Requiem van Mozart in de serie te verwerken.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, NCIS: Sydney, Holmes & Watson
20:14Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'