TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Alexander Münninghoff (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) graaft verder in zijn familiegeschiedenis. Hij probeert zo al schrijvend vat te krijgen op zijn ontwrichte jeugd.
Samen met zijn zwangere verloofde Ellen Dormeier (Sallie Harmsen) gaat hij op zoek naar de puzzelstukken. Ze gaan naar Beieren om er een jeugdvriend van zijn vader - een kinderboekenschrijver, maar ook een oud-SS'er - te ontmoeten. Ze worden gastvrij door de man ontvangen. Zo komt het jonge stel steeds meer te weten over het duistere oorlogsverleden van Alexanders vader.
Het drama van het achtdelige familie-epos De Stamhouder (AVROTROS) krijgt ook het gewicht door de muziekkeuze. Bart Westerlaken is de filmcomponist van dienst die besloot het Requiem van Mozart in de serie te verwerken.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid