TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Fans van Nederlands langstlopende soapserie zijn lyrisch over de terugkeer van Jef. "Ik heb gemerkt dat het als een bom is ingeslagen dat Jef terug is", zegt Bartho glunderend over deze enthousiaste reactie.
Meerdijk zwaaide Jef in 2016 uit. Hij vertrok met broer Robert (Wilbert Gieske) naar Frankrijk, waar ze een wijnboerderij runnen. In het nieuwe seizoen van GTST is te zien hoe Jef plotseling voor de deur staat bij Laura (Jette van der Meij) en Henk (Johnny Kraaijkamp), om zijn goede vriendin, die de ziekte van Parkinson heeft, te steunen. Sommige fans denken (vrezen) dat hiermee dan toch echt de exit van Laura wordt ingeluid.
Of Jefs comeback van lange duur is? Dat kan Bartho nog niet vertellen. Wel geeft hij te kennen dat het anno 2024 wel weer even wennen is op de set. "Vroeger was het heel makkelijk. Je speelde een stukje van voor en achter. En nu is het vaak: ze beginnen in het midden en zeggen ineens van: 'Oja, nee, wacht even, we beginnen even bij die zin, dan sta je daar', dus dat is wel even schakelen."
Maar, voegt hij toe: "Het is altijd weer een beetje thuiskomen. 25 jaar is het mijn tweede huis geweest, dus dat raakt je nooit meer kwijt."
Videoland-kijkers hebben al gezien hoe Jef zijn terugkeer in het soapdorp maakt. RTL 4-kijkers zien de soapkoning morgen, maandag 2 september om 20.00 uur, weer voet in Meerdijk zetten.
 
                        Partnerbijdrage
Er komt een Nederlandse versie van House of Villains en dit is de startdatum
09:46Video: Talkshow Gert Verhulst loopt uit de hand als Marc-Marie Huijbregts ontploft na vraag over Vandaag Inside
09:18Video: Wilfred en Thomas willen deze gast graag aan tafel in Vandaag Inside: ‘Hij is heel droog’
08:58Welk programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6?
07:30De TV van gisteren: Kijkers lovend over nieuw programma Onvergetelijke Liedjes
