TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat blijkt uit de tariefkaart van RTL.
De zomerstop van Goede Tijden, Slechte Tijden kwam de afgelopen twee jaar behoorlijk vroeg. In 2023 viel de seizoensfinale immers al op 1 juni en vorig jaar was het zelfs nog iets eerder: op 30 mei hoorden we dat Nola Sanders leukemie had en liet Tamara (Ortál Vriend) voor het eerst haar ware aard zien.
Wie nu vreest dat het doek van het 35ste seizoen ook alweer bijna valt, kan opgelucht ademhalen. GTST blijft namelijk nog even op de buis. De soap is nog de hele maand juni iedere maandag t/m donderdag te zien op RTL 4, wat betekent dat we sowieso nog tot begin juli 2025 kunnen blijven genieten van de nodige drama, verrassingen en cliffhangers.
Dat verklaart tevens dat we nauwelijks nog iets weten over wat er tijdens de zomercliffhanger staat te gebeuren. Vaste kijkers vermoeden wel dat de laatste aflevering van het 35ste seizoen iets te maken zal hebben met de verhaallijn die momenteel speelt tussen Janine (Caroline de Bruijn), Ludo (Erik de Vogel) en hun 'aanbidders' Henriette en Andrea, maar in een maand kan nog veel gebeuren.
Wie weet leggen de makers de focus straks nog op Laura of op Rik en Elisa, Nola, Steef en Troj of een van de andere karakters.
Benieuwd? GTST is iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4 of kijk terug- en vooruit bij Videoland.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS