TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat blijkt uit de tariefkaart van RTL.
De zomerstop van Goede Tijden, Slechte Tijden kwam de afgelopen twee jaar behoorlijk vroeg. In 2023 viel de seizoensfinale immers al op 1 juni en vorig jaar was het zelfs nog iets eerder: op 30 mei hoorden we dat Nola Sanders leukemie had en liet Tamara (Ortál Vriend) voor het eerst haar ware aard zien.
Wie nu vreest dat het doek van het 35ste seizoen ook alweer bijna valt, kan opgelucht ademhalen. GTST blijft namelijk nog even op de buis. De soap is nog de hele maand juni iedere maandag t/m donderdag te zien op RTL 4, wat betekent dat we sowieso nog tot begin juli 2025 kunnen blijven genieten van de nodige drama, verrassingen en cliffhangers.
Dat verklaart tevens dat we nauwelijks nog iets weten over wat er tijdens de zomercliffhanger staat te gebeuren. Vaste kijkers vermoeden wel dat de laatste aflevering van het 35ste seizoen iets te maken zal hebben met de verhaallijn die momenteel speelt tussen Janine (Caroline de Bruijn), Ludo (Erik de Vogel) en hun 'aanbidders' Henriette en Andrea, maar in een maand kan nog veel gebeuren.
Wie weet leggen de makers de focus straks nog op Laura of op Rik en Elisa, Nola, Steef en Troj of een van de andere karakters.
Benieuwd? GTST is iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4 of kijk terug- en vooruit bij Videoland.
Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'
13:27Camiel Kesbeke over mogelijk nieuw seizoen De Augurkenkoning: 'Het moet niet herhalend zijn'
12:20GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'