TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van GTST maakten het vervelende nieuws bekend via Instagram.
Afgelopen weekend blijkt Cas (44) betrokken te zij geraakt bij een fietsongeval waarbij hij lelijk ten val kwam. Zijn verwondingen bleken dermate ernstig dat hij met spoed geopereerd moest worden. De ingreep is goed verlopen, maar de revalidatie gaat aanzienlijk meer tijd kosten dan het strakke productieschema van de soap toelaat. Daarom is besloten de rol van Julian Verduyn per direct te recasten.
De keus is gevallen op Wouter Zweers. De 38-jarige acteur heeft al de nodige soapervaring: in 2016 speelde hij één seizoen mee in de GTST-spinoff Nieuwe tijden waarin hij de verre van stabiele student Quinn Streefkerk vertolkte. Ook is hij de laatste jaren bekend door zijn rol als opticien voor een zeker brillenmerk. Wouter en Cas delen niet alleen een zekere fysieke gelijkenis, Zweers is net als Jansen ook actief in de horeca. In Amsterdam runt hij zijn eigen kroeg genaamd Bar Mimi.
Uiteraard liggen er nog voldoende afleveringen op de plank, zodat kijkers de komende tijd nog niets merken van de wisseling van de wacht. Pas in half mei maakt Zweers zijn opwachting in GTST als de nieuwe, tijdelijke Julian.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'