TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een mijlpaal die niet geruisloos voorbij zal gaan, zo laten de makers alvast weten met een intrigerende teaser.
Wat er in de 7000e aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden gaat gebeuren, blijft voorlopig nog even geheim. Toch draait de geruchtenmolen onder fans al op volle toeren. Sommigen vermoeden dat de desbetreffende aflevering in het teken zal staan van de uitvaart van soapveteraan Laura Selmhorst (Jette van der Meij), mogelijk zelfs met de terugkeer van wat oude bekenden.
Anderen denken aan een spectaculaire brand, mogelijk in de stallen van Ludo Sanders (Erik de Vogel). Dat zou hij dan waarschijnlijk te danken kunnen hebben aan Benthe of haar man Raoul wiens matchfixing-praktijken aan het licht dreigen te komen door de volhardendheid van Ludo's vrouw Janine (Caroline de Bruijn).
Andere kijkers vermoeden weer dat de 7000e aflevering zal gaan om de grootse comeback van Katja Schuurman als Jessica Harmsen. Maar die kansen achtten wij erg klein. De woordvoerder van RTL liet destijds weten dat haar opnames pas in september zouden beginnen, terwijl de soap toch echt ruim vijf maanden vooruitloopt.
Voor nu wordt het dus vooral afwachten geblazen!
is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland. De 7000e aflevering komt op 9 december op Videoland, op 16 december zie je 'm op televisie.
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien