TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een mijlpaal die niet geruisloos voorbij zal gaan, zo laten de makers alvast weten met een intrigerende teaser.
Wat er in de 7000e aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden gaat gebeuren, blijft voorlopig nog even geheim. Toch draait de geruchtenmolen onder fans al op volle toeren. Sommigen vermoeden dat de desbetreffende aflevering in het teken zal staan van de uitvaart van soapveteraan Laura Selmhorst (Jette van der Meij), mogelijk zelfs met de terugkeer van wat oude bekenden.
Anderen denken aan een spectaculaire brand, mogelijk in de stallen van Ludo Sanders (Erik de Vogel). Dat zou hij dan waarschijnlijk te danken kunnen hebben aan Benthe of haar man Raoul wiens matchfixing-praktijken aan het licht dreigen te komen door de volhardendheid van Ludo's vrouw Janine (Caroline de Bruijn).
Andere kijkers vermoeden weer dat de 7000e aflevering zal gaan om de grootse comeback van Katja Schuurman als Jessica Harmsen. Maar die kansen achtten wij erg klein. De woordvoerder van RTL liet destijds weten dat haar opnames pas in september zouden beginnen, terwijl de soap toch echt ruim vijf maanden vooruitloopt.
Voor nu wordt het dus vooral afwachten geblazen!
is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland. De 7000e aflevering komt op 9 december op Videoland, op 16 december zie je 'm op televisie.
Durft Hélène Hendriks Lil' Kleine uit te nodigen in De Oranjezomer?
10:51Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee