TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van GTST gingen er aan het begin van dit seizoen nog prat op: Nola Sanders blijft in de serie een brugklasser, zelfs nu ze wordt gespeeld door de achttienjarige Noa Jacobus. Dat besluit blijkt nu subtiel herzien.
In gesprek met RTL Boulevard verklapt Jacobus dat Nola inmiddels veertien jaar is. Een fiks leeftijdssprongetje voor een personage dat een paar weken geleden nog van brugklas wisselde. Toch valt de beslissing te begrijpen: Jacobus ziet er jeugdig uit, maar lijkt met de liefste wil van de wereld niet op een meisje dat net een paar maanden van de basisschool af is. Jacobus is zelfs praktisch even lang als haar soapvader Bing en minstens zo vrouwelijk als moeder Nina.
Nola krijgt sowieso de komende tijd een volwassen verhaallijn voor de kiezen. Onlangs raakte ze gewond bij een politie-inval die veroorzaakt is door haar opa Ludo Sanders. Bij dit incident liep ze naast een verbrijzelde oogkas ook een trauma op. Nola kan moeilijk alleen zijn, is angstig en overtuigd dat er ieder moment weer een inval kan plaatsvinden. In de meest recente GTST-maandtrailer is ook te zien dat ze niet meer tegen harde geluiden kan, wat het vuurwerk op oudejaarsavond een beproeving maakt.
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start