TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van GTST gingen er aan het begin van dit seizoen nog prat op: Nola Sanders blijft in de serie een brugklasser, zelfs nu ze wordt gespeeld door de achttienjarige Noa Jacobus. Dat besluit blijkt nu subtiel herzien.
In gesprek met RTL Boulevard verklapt Jacobus dat Nola inmiddels veertien jaar is. Een fiks leeftijdssprongetje voor een personage dat een paar weken geleden nog van brugklas wisselde. Toch valt de beslissing te begrijpen: Jacobus ziet er jeugdig uit, maar lijkt met de liefste wil van de wereld niet op een meisje dat net een paar maanden van de basisschool af is. Jacobus is zelfs praktisch even lang als haar soapvader Bing en minstens zo vrouwelijk als moeder Nina.
Nola krijgt sowieso de komende tijd een volwassen verhaallijn voor de kiezen. Onlangs raakte ze gewond bij een politie-inval die veroorzaakt is door haar opa Ludo Sanders. Bij dit incident liep ze naast een verbrijzelde oogkas ook een trauma op. Nola kan moeilijk alleen zijn, is angstig en overtuigd dat er ieder moment weer een inval kan plaatsvinden. In de meest recente GTST-maandtrailer is ook te zien dat ze niet meer tegen harde geluiden kan, wat het vuurwerk op oudejaarsavond een beproeving maakt.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'