TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Zou ze misschien te maken hebben met geesten?
Rik wordt nog steeds vastgehouden door Ruud. Elisa wacht samen met rechercheur Alex op het arrestatieteam. Laura verhuist naar het verzorgingshuis. Janine probeert de relatie met Ludo te herstellen, maar Ludo blijft afstandelijk. Bizou verrast Marwan op zijn werk. In enthousiasme neemt hij haar mee naar een hotelkamer. Ze hebben niet door dat iemand hen volgt.
Henk moet weer in zijn auto slapen en wordt opgeschrikt door een groepje jongens. Stefano blijft hoopvol over zijn behandeling in Bazel. Julian probeert de boel te sussen tussen Demi en Bizou. Steef vertelt Nola met tegenzin dat ze geen sponsordeal meer hebben. Rik vertelt Elisa dat hij een strafblad heeft.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Steef bekent aan Nola dat hij verliefd op haar is. Nina, die gek wordt van mysterieus geklop, nodigt Janine uit voor een etentje. Onbedoeld brengt Nola een ongemakkelijke situatie teweeg door Ludo ook uit te nodigen voor het diner. Julian probeert Laura op te vrolijken door oude foto's te bekijken en stuit op een oude foto van Jessica.
Nina krijgt steeds meer stress door het mysterieuze geklop. Als ze ook nog eens het schoolreisje van Max is vergeten, schakelt ze de hulp van Linda in. Henk heeft nog steeds geen slaapplaats en overweegt naar de daklozenopvang te gaan. Stefano start zijn onderzoeken in Bazel. Janine bedenkt het plan om een podcast te maken over scheiden, maar Linda heeft twijfels.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025