TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het Schotse antwoord op Fargo, zo werd de misdaadserie Guilt ontvangen in de Britse pers. Het tweede seizoen, dat deze week van start gaat, begint met de vrijlating van de corrupte advocaat Max McCall (Mark Bonnar), die een gevangenisstraf heeft uitgezeten voor de streken die hij en zijn broer in het eerste seizoen hebben uitgehaald.
Max probeert dan ook aan de start van dit tweede seizoen zijn leven in Edinburgh weer op te bouwen. Omdat zijn vroegere misdaadpartner Roy Lynch (Bill Patterson) niets meer van hem wil weten, zoekt hij hulp bij privédetective Kenny Burns (Emun Elliott). Deze vroegere vriend werd door Max in de steek gelaten en kampt met een alcoholverslaving, maar wil hem toch een tweede kans geven. Dan krijgt Max geheel onverwacht bezoek van Roy, die met een ernstig probleem zit.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish