TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De spannende Finse dramaserie Helsinki Syndrome is opgenomen tijdens de middernachtzon, wanneer de zon in het noordelijk gelegen Finland niet onder de horizon komt.
Elias Karo (Peter Franzén) gijzelde de financiële redactie van een Fins dagblad, omdat hij wil dat de krant bericht over nasleep van de bankencrisis in de jaren 90. Door het handelen van de Finse staat en de banken zijn veel burgers, onder wie Karo, in grote financiële moeilijkheden gekomen.
Dat was zaterdag, en in de aflevering van deze week is het inmiddels dinsdagavond. De zon staat al dagen onafgebroken aan de hemel en het plan van de gewapende gijzelnemer loopt duidelijk niet lekker. Zowel in het pand als daarbuiten, waar de politie nieuwsgierigen op afstand houdt, loopt de spanning op.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf