TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er is echter een klein kanttekeningetje.
Het is goed mogelijk dat bij het horen van de naam 'Arcadia' er slechts een licht belletje gaat rinkelen. Het is dan ook alweer anderhalf jaar geleden dat we voor het eerst konden genieten van deze Vlaams-Nederlandse dystopische serie, die de kijkers meenam naar de toekomst. In Arcadia werden we ondergedompeld in een maatschappij waar een streng puntensysteem de samenleving volledig beheerst. In deze wereld bepaalden cijfers je toekomst, met verregaande gevolgen voor wie zich niet aan de regels hield.
En dat werd dan ook snel duidelijk. In het eerste seizoen zagen we onder meer hoe de familie Hendriks zich een weg probeerde te banen in dit systeem, terwijl ze ondertussen ook nog eens geconfronteerd werden met de verwoestende gevolgen van hun eigen keuzes.
Lees ook: Romana Vrede vertolkt een hoofdrol in het tweede seizoen van Arcadia
Wat acteurs als Gene Bervoets, Melody Klaver, Monic Hendrickx, Ellie de Lange en Maarten Heijmans in het tweede seizoen te wachten staan, is nog niet duidelijk. Gelukkig valt de wachttijd mee. De reeks is vanaf zondag 19 januari 2025 weer wekelijks om 21:00 uur te zien op VRT 1, onder andere gratis te zien via Ziggo-kanaal 51 en KPN-kanaal 29.
Liever wachten op de uitzendingen in Nederland? Arcadia is vanaf zondag 16 februari ook wekelijks om 20:20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO3, zo blijkt uit de uitzendschema's.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen