TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is toe aan de ontknoping van het veertiende seizoen. Na dertien afleveringen weten Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) één ding zeker: ze zijn nog lang niet van Virtus et Justitia af. Zeker nu duidelijk is dat Lies DeWulf (Marieke Dilles) niet te vertrouwen is.
Lies was werkzaam als de rechterhand van Virtus-kopstuk Louis Daerden, maar leek te zijn overgelopen toen haar leven in gevaar was. Nu blijkt dat ze het computersysteem van de politie heeft gehackt. Eva en Wolfs maken met hulp van Larry dankbaar gebruik van die hack door in te breken op haar computer. Zo ontdekken ze waar de gekidnapte meisjes met barcodes verblijven voordat ze verhandeld worden. Hoe de cliffhanger ook afloopt, zeker is wel dat er een vijftiende seizoen komt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari