TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Professor Murray Hawes is geobsedeerd door 'The hunting of the snark', een nonsensgedicht van Lewis Carroll, de schrijver van Alice in Wonderland. Hawes is ervan overtuigd dat het gedicht een raadsel bevat dat hij kan oplossen aan de hand van een originele kopie van het werk met aantekeningen van de auteur. Om dat exemplaar te bemachtigen steekt de geleerde zich diep in de schulden. Dat loopt slecht af, want het dode lichaam van Hawes duikt op in het bos.
Dat biedt rechercheur Robbie Lewis (Kevin Whately) ook een mogelijkheid om een raadsel om op te lossen. In de start van het zesde seizoen van misdaadserie Lewis gaat hij op zoek naar de moordenaar door het geldspoor te volgen. Hoe kwam een Oxfordprofessor aan 200.000 pond en wat is precies de rol van Murrays broer Conor?
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt