TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Professor Murray Hawes is geobsedeerd door 'The hunting of the snark', een nonsensgedicht van Lewis Carroll, de schrijver van Alice in Wonderland. Hawes is ervan overtuigd dat het gedicht een raadsel bevat dat hij kan oplossen aan de hand van een originele kopie van het werk met aantekeningen van de auteur. Om dat exemplaar te bemachtigen steekt de geleerde zich diep in de schulden. Dat loopt slecht af, want het dode lichaam van Hawes duikt op in het bos.
Dat biedt rechercheur Robbie Lewis (Kevin Whately) ook een mogelijkheid om een raadsel om op te lossen. In de start van het zesde seizoen van misdaadserie Lewis gaat hij op zoek naar de moordenaar door het geldspoor te volgen. Hoe kwam een Oxfordprofessor aan 200.000 pond en wat is precies de rol van Murrays broer Conor?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'