TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In deze laatste aflevering van het seizoen is het erop of eronder voor Bella Ainsworth (Natascha McElhone) in Hotel Portofino. Na al haar harde werk om het hotel te behouden en tot een succes te maken, dreigt ze alles te verliezen op een gala-avond in het casino.
Via een spelletje kaart vecht Bella’s onbetrouwbare echtgenoot Cecil (Mark Umbers) een vete uit met Marco Bonacini (Giorgio Marchesi), de architect met wie Bella een meer dan warme band heeft. Als het hotel de inzet wordt, moet Bella snel handelen om haar investeringen veilig te stellen.
Met een mix van historisch kostuumdrama en smeuïge soap volgt Hotel Portofino het beproefde recept van Downton Abbey. Met succes: het derde seizoen van de Brits-Italiaanse serie is inmiddels in de maak.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'