TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dag & Nacht draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
En nu komt er dus een tweede seizoen van de door Van Kooten geschreven ziekenhuisserie. De exacte datum is nog niet wereldkundig gemaakt, maar het wordt in ieder geval in mei van dit jaar, zo meldt omroep AVROTROS op Instagram.
De omroep heeft niet alleen de releasemaand naar buiten gebracht, maar natuurlijk ook alvast wat beelden. Deze zijn te bekijken op Instagram.
Benieuwd naar het eerste seizoen? Bekijk dan hieronder de trailer.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?