TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dag & Nacht draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
En nu komt er dus een tweede seizoen van de door Van Kooten geschreven ziekenhuisserie. De exacte datum is nog niet wereldkundig gemaakt, maar het wordt in ieder geval in mei van dit jaar, zo meldt omroep AVROTROS op Instagram.
De omroep heeft niet alleen de releasemaand naar buiten gebracht, maar natuurlijk ook alvast wat beelden. Deze zijn te bekijken op Instagram.
Benieuwd naar het eerste seizoen? Bekijk dan hieronder de trailer.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'