TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dag & Nacht draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
En nu komt er dus een tweede seizoen van de door Van Kooten geschreven ziekenhuisserie. De exacte datum is nog niet wereldkundig gemaakt, maar het wordt in ieder geval in mei van dit jaar, zo meldt omroep AVROTROS op Instagram.
De omroep heeft niet alleen de releasemaand naar buiten gebracht, maar natuurlijk ook alvast wat beelden. Deze zijn te bekijken op Instagram.
Benieuwd naar het eerste seizoen? Bekijk dan hieronder de trailer.
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie