TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dag & Nacht draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
En nu komt er dus een tweede seizoen van de door Van Kooten geschreven ziekenhuisserie. De exacte datum is nog niet wereldkundig gemaakt, maar het wordt in ieder geval in mei van dit jaar, zo meldt omroep AVROTROS op Instagram.
De omroep heeft niet alleen de releasemaand naar buiten gebracht, maar natuurlijk ook alvast wat beelden. Deze zijn te bekijken op Instagram.
Benieuwd naar het eerste seizoen? Bekijk dan hieronder de trailer.
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater