TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zondagavond van NPO 3 is een kweekvijver van Nederlandstalige komedie. Na Tropenjaren is het vanaf vanavond de beurt aan Jos, een komische dramaserie over de liefste, meest oprechte man op aarde.
Jos wil voor iedereen het beste, maar helaas houdt zijn omgeving nooit rekening met hem. Als het aan ex-vrouw Ineke (Camilla Siegertsz) ligt, ziet hij zijn twee puberdochters niet meer en zijn nieuwe vriendin Esther (Lies Visschedijk) vertoont ook aan de lopende band grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge speelt Jos, een rol die speciaal voor hem is geschreven. Hij vertolkte vaker vergelijkbare personages: van de aandoenlijke basisschooldirecteur Anton in De Luizenmoeder tot Loek Nieuwenhaag, de lieve, sullige trouwambtenaar in de serie B.A.B.S..
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator