TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zondagavond van NPO 3 is een kweekvijver van Nederlandstalige komedie. Na Tropenjaren is het vanaf vanavond de beurt aan Jos, een komische dramaserie over de liefste, meest oprechte man op aarde.
Jos wil voor iedereen het beste, maar helaas houdt zijn omgeving nooit rekening met hem. Als het aan ex-vrouw Ineke (Camilla Siegertsz) ligt, ziet hij zijn twee puberdochters niet meer en zijn nieuwe vriendin Esther (Lies Visschedijk) vertoont ook aan de lopende band grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge speelt Jos, een rol die speciaal voor hem is geschreven. Hij vertolkte vaker vergelijkbare personages: van de aandoenlijke basisschooldirecteur Anton in De Luizenmoeder tot Loek Nieuwenhaag, de lieve, sullige trouwambtenaar in de serie B.A.B.S..
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne