TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zondagavond van NPO 3 is een kweekvijver van Nederlandstalige komedie. Na Tropenjaren is het vanaf vanavond de beurt aan Jos, een komische dramaserie over de liefste, meest oprechte man op aarde.
Jos wil voor iedereen het beste, maar helaas houdt zijn omgeving nooit rekening met hem. Als het aan ex-vrouw Ineke (Camilla Siegertsz) ligt, ziet hij zijn twee puberdochters niet meer en zijn nieuwe vriendin Esther (Lies Visschedijk) vertoont ook aan de lopende band grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge speelt Jos, een rol die speciaal voor hem is geschreven. Hij vertolkte vaker vergelijkbare personages: van de aandoenlijke basisschooldirecteur Anton in De Luizenmoeder tot Loek Nieuwenhaag, de lieve, sullige trouwambtenaar in de serie B.A.B.S..
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los