TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zondagavond van NPO 3 is een kweekvijver van Nederlandstalige komedie. Na Tropenjaren is het vanaf vanavond de beurt aan Jos, een komische dramaserie over de liefste, meest oprechte man op aarde.
Jos wil voor iedereen het beste, maar helaas houdt zijn omgeving nooit rekening met hem. Als het aan ex-vrouw Ineke (Camilla Siegertsz) ligt, ziet hij zijn twee puberdochters niet meer en zijn nieuwe vriendin Esther (Lies Visschedijk) vertoont ook aan de lopende band grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge speelt Jos, een rol die speciaal voor hem is geschreven. Hij vertolkte vaker vergelijkbare personages: van de aandoenlijke basisschooldirecteur Anton in De Luizenmoeder tot Loek Nieuwenhaag, de lieve, sullige trouwambtenaar in de serie B.A.B.S..
Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen