TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zondagavond van NPO 3 is een kweekvijver van Nederlandstalige komedie. Na Tropenjaren is het vanaf vanavond de beurt aan Jos, een komische dramaserie over de liefste, meest oprechte man op aarde.
Jos wil voor iedereen het beste, maar helaas houdt zijn omgeving nooit rekening met hem. Als het aan ex-vrouw Ineke (Camilla Siegertsz) ligt, ziet hij zijn twee puberdochters niet meer en zijn nieuwe vriendin Esther (Lies Visschedijk) vertoont ook aan de lopende band grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge speelt Jos, een rol die speciaal voor hem is geschreven. Hij vertolkte vaker vergelijkbare personages: van de aandoenlijke basisschooldirecteur Anton in De Luizenmoeder tot Loek Nieuwenhaag, de lieve, sullige trouwambtenaar in de serie B.A.B.S..
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek