TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over weinig Nederlandse criminelen is zo veel gezegd en geschreven als over Willem Holleeder. Een dramaserie over de ontvoerder van Freddy Heineken, afperser van vastgoedhandelaar Willem Endstra én verdachte in meerdere liquidatiezaken kon niet uitblijven.
Judas is gebaseerd op de bestseller die Astrid Holleeder over haar criminele broer schreef. Acteur Gijs Naber speelt Willem, Marit van Bohemen speelt zijn oudste zus Sonja Holleeder, en Rifka Lodeizen is te zien als Astrid.
Het verhaal begint in 2012, als Willem Holleeder na een lange gevangenisstraf weer vrijkomt. Tot grote frustratie van zijn zussen, die hem het liefst zo snel mogelijk weer achter de tralies zien. De twee zetten een riskant plan op poten om dat voor elkaar te krijgen.
Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'
13:28De veelbelovende Vlaamse oorlogsserie Breendonk is straks ook in Nederland te zien
13:02Er komt een documentaireserie over voetbaloplichter Bernio Verhagen alias De Spookvoetballer
12:58Matthijs van Nieuwkerk is definitief terug van weggeweest met nieuwe spelshow op SBS6