TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over weinig Nederlandse criminelen is zo veel gezegd en geschreven als over Willem Holleeder. Een dramaserie over de ontvoerder van Freddy Heineken, afperser van vastgoedhandelaar Willem Endstra én verdachte in meerdere liquidatiezaken kon niet uitblijven.
Judas is gebaseerd op de bestseller die Astrid Holleeder over haar criminele broer schreef. Acteur Gijs Naber speelt Willem, Marit van Bohemen speelt zijn oudste zus Sonja Holleeder, en Rifka Lodeizen is te zien als Astrid.
Het verhaal begint in 2012, als Willem Holleeder na een lange gevangenisstraf weer vrijkomt. Tot grote frustratie van zijn zussen, die hem het liefst zo snel mogelijk weer achter de tralies zien. De twee zetten een riskant plan op poten om dat voor elkaar te krijgen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'