TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over weinig Nederlandse criminelen is zo veel gezegd en geschreven als over Willem Holleeder. Een dramaserie over de ontvoerder van Freddy Heineken, afperser van vastgoedhandelaar Willem Endstra én verdachte in meerdere liquidatiezaken kon niet uitblijven.
Judas is gebaseerd op de bestseller die Astrid Holleeder over haar criminele broer schreef. Acteur Gijs Naber speelt Willem, Marit van Bohemen speelt zijn oudste zus Sonja Holleeder, en Rifka Lodeizen is te zien als Astrid.
Het verhaal begint in 2012, als Willem Holleeder na een lange gevangenisstraf weer vrijkomt. Tot grote frustratie van zijn zussen, die hem het liefst zo snel mogelijk weer achter de tralies zien. De twee zetten een riskant plan op poten om dat voor elkaar te krijgen.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten