TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over weinig Nederlandse criminelen is zo veel gezegd en geschreven als over Willem Holleeder. Een dramaserie over de ontvoerder van Freddy Heineken, afperser van vastgoedhandelaar Willem Endstra én verdachte in meerdere liquidatiezaken kon niet uitblijven.
Judas is gebaseerd op de bestseller die Astrid Holleeder over haar criminele broer schreef. Acteur Gijs Naber speelt Willem, Marit van Bohemen speelt zijn oudste zus Sonja Holleeder, en Rifka Lodeizen is te zien als Astrid.
Het verhaal begint in 2012, als Willem Holleeder na een lange gevangenisstraf weer vrijkomt. Tot grote frustratie van zijn zussen, die hem het liefst zo snel mogelijk weer achter de tralies zien. De twee zetten een riskant plan op poten om dat voor elkaar te krijgen.
Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen