TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over weinig Nederlandse criminelen is zo veel gezegd en geschreven als over Willem Holleeder. Een dramaserie over de ontvoerder van Freddy Heineken, afperser van vastgoedhandelaar Willem Endstra én verdachte in meerdere liquidatiezaken kon niet uitblijven.
Judas is gebaseerd op de bestseller die Astrid Holleeder over haar criminele broer schreef. Acteur Gijs Naber speelt Willem, Marit van Bohemen speelt zijn oudste zus Sonja Holleeder, en Rifka Lodeizen is te zien als Astrid.
Het verhaal begint in 2012, als Willem Holleeder na een lange gevangenisstraf weer vrijkomt. Tot grote frustratie van zijn zussen, die hem het liefst zo snel mogelijk weer achter de tralies zien. De twee zetten een riskant plan op poten om dat voor elkaar te krijgen.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’