TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dit is niet het einde", vertelt de acteur aan De Telegraaf.
Een derde seizoen van de serie over een verzorgingshuis is uitgesloten. Maar een film? "Met nieuwe invalshoeken zou er een filmversie van Hendrik Groen mogelijk moeten zijn", vervolgt Kees. "Ik ben een groot voorstander van een verhuizing naar de bioscoop, omdat het ontzettend zonde zou zijn om hier helemaal niets meer mee te doen. (...) Het zit in onze gedachten en met hier en daar wat aanpassingen is het niet ondenkbaar."
Het geheime dagboek van Hendrik Groen met ook André van Duin in de hoofdrol, is de best bekeken serie ooit onder ouderen en bekroond met twee Gouden Kalveren. Omroep Max stopt op het hoogtepunt, met de tweede reeks die dit najaar te zien zal zijn. "Sommigen overlijden, maar dat ligt natuurlijk voor de hand", verklapt Kees. "De achterblijvers van Oud-Maar-Niet-Dood gaan door met de alledaagse bezigheden en strijden nog altijd tegen het strakke regime binnen het bejaardencomplex."
Het geheime dagboek van Hendrik Groen is dit najaar te zien bij Omroep Max (NPO 1).
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha