TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dit is niet het einde", vertelt de acteur aan De Telegraaf.
Een derde seizoen van de serie over een verzorgingshuis is uitgesloten. Maar een film? "Met nieuwe invalshoeken zou er een filmversie van Hendrik Groen mogelijk moeten zijn", vervolgt Kees. "Ik ben een groot voorstander van een verhuizing naar de bioscoop, omdat het ontzettend zonde zou zijn om hier helemaal niets meer mee te doen. (...) Het zit in onze gedachten en met hier en daar wat aanpassingen is het niet ondenkbaar."
Het geheime dagboek van Hendrik Groen met ook André van Duin in de hoofdrol, is de best bekeken serie ooit onder ouderen en bekroond met twee Gouden Kalveren. Omroep Max stopt op het hoogtepunt, met de tweede reeks die dit najaar te zien zal zijn. "Sommigen overlijden, maar dat ligt natuurlijk voor de hand", verklapt Kees. "De achterblijvers van Oud-Maar-Niet-Dood gaan door met de alledaagse bezigheden en strijden nog altijd tegen het strakke regime binnen het bejaardencomplex."
Het geheime dagboek van Hendrik Groen is dit najaar te zien bij Omroep Max (NPO 1).
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?