TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De puzzelstukjes beginnen op hun plek te vallen in het laatste seizoen van Killing Eve. In de vorige aflevering bleek dat Konstantin, Lars en Carolyn (Fiona Shaw) in 1979 in Berlijn samen lid waren van een anarchistisch vriendenclubje. Het werpt een nieuw licht op de voormalige baas van Eve (Sandra Oh), die ervan overtuigd blijft dat Carolyn aan haar kant staat. Ondertussen heeft ze wel wat anders aan haar hoofd, want het leven van de gewonde Villanelle (Jodie Comer) hangt aan een zijden draadje. Eve gaat naar Berlijn om Carolyn te zoeken.
Nu Killing Eve voor hoofdrolspeelster Sandra Oh een afgesloten hoofdstuk is, heeft ze tijd voor andere projecten. Zo heeft ze een rol in Turning Red, een animatiefilm die op het streamingplatform Disney+ te zien is.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur