TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jarenlang deelde de misdaadfamilie van Frank Kinsella (Aiden Gillen) de lakens uit in Dublin. De laatste tijd hebben de Kinsella's steeds meer problemen met Eamon Cunningham (Ciarán Hinds), die een monopolie wil op de drugsaanvoer. Kort nadat de Kinsella-clan viert dat Michael (Charlie Cox) uit de gevangenis komt, escaleert de ruzie. Als daarbij een dode valt, is dat het begin van een gewelddadige bendeoorlog.
De Ierse misdaadserie Kin is losjes gebaseerd op de praktijken van de beruchte Dublinse misdaadfamilie Kinahan. In deze eerste aflevering probeert Michael - die wel ‘de goochelaar’ wordt genoemd vanwege zijn talent om mensen te laten verdwijnen - zijn oude leven op te pakken. Boven alles wil hij het contact met zijn dochter Anna herstellen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026