TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jarenlang deelde de misdaadfamilie van Frank Kinsella (Aiden Gillen) de lakens uit in Dublin. De laatste tijd hebben de Kinsella's steeds meer problemen met Eamon Cunningham (Ciarán Hinds), die een monopolie wil op de drugsaanvoer. Kort nadat de Kinsella-clan viert dat Michael (Charlie Cox) uit de gevangenis komt, escaleert de ruzie. Als daarbij een dode valt, is dat het begin van een gewelddadige bendeoorlog.
De Ierse misdaadserie Kin is losjes gebaseerd op de praktijken van de beruchte Dublinse misdaadfamilie Kinahan. In deze eerste aflevering probeert Michael - die wel ‘de goochelaar’ wordt genoemd vanwege zijn talent om mensen te laten verdwijnen - zijn oude leven op te pakken. Boven alles wil hij het contact met zijn dochter Anna herstellen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'