TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jarenlang deelde de misdaadfamilie van Frank Kinsella (Aiden Gillen) de lakens uit in Dublin. De laatste tijd hebben de Kinsella's steeds meer problemen met Eamon Cunningham (Ciarán Hinds), die een monopolie wil op de drugsaanvoer. Kort nadat de Kinsella-clan viert dat Michael (Charlie Cox) uit de gevangenis komt, escaleert de ruzie. Als daarbij een dode valt, is dat het begin van een gewelddadige bendeoorlog.
De Ierse misdaadserie Kin is losjes gebaseerd op de praktijken van de beruchte Dublinse misdaadfamilie Kinahan. In deze eerste aflevering probeert Michael - die wel ‘de goochelaar’ wordt genoemd vanwege zijn talent om mensen te laten verdwijnen - zijn oude leven op te pakken. Boven alles wil hij het contact met zijn dochter Anna herstellen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry