TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jarenlang deelde de misdaadfamilie van Frank Kinsella (Aiden Gillen) de lakens uit in Dublin. De laatste tijd hebben de Kinsella's steeds meer problemen met Eamon Cunningham (Ciarán Hinds), die een monopolie wil op de drugsaanvoer. Kort nadat de Kinsella-clan viert dat Michael (Charlie Cox) uit de gevangenis komt, escaleert de ruzie. Als daarbij een dode valt, is dat het begin van een gewelddadige bendeoorlog.
De Ierse misdaadserie Kin is losjes gebaseerd op de praktijken van de beruchte Dublinse misdaadfamilie Kinahan. In deze eerste aflevering probeert Michael - die wel ‘de goochelaar’ wordt genoemd vanwege zijn talent om mensen te laten verdwijnen - zijn oude leven op te pakken. Boven alles wil hij het contact met zijn dochter Anna herstellen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando