TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De bioscoopfilm die als toegift diende van de serie Klem bleek met wat aanvullend materiaal goed voor een tv-bewerking in drie delen. In deze tweede aflevering constateert Hugo (Barry Atsma) dat de voormalige crimineel Marius (Jacob Derwig) en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan) zich in Toscane opnieuw op het verkeerde pad hebben begeven.
Onenigheid over de koop van hun wijngaard dreigt uit te monden in een ware maffiaoorlog en Hugo probeert Marius ervan te overtuigen dat hij zijn bezit beter weer van de hand kan doen. Marius is echter wel wat gewend en denkt dat de Italiaanse criminelen als het erop aankomt niet zo gevaarlijk zijn als ze zich voordoen.
De driedelige miniserie KLEM is de uitgebreide versie van de film en is sinds vrijdag 12 januari om 21:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze tweede aflevering volgt op 19 januari.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten