TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De bioscoopfilm die als toegift diende van de serie Klem bleek met wat aanvullend materiaal goed voor een tv-bewerking in drie delen. In deze tweede aflevering constateert Hugo (Barry Atsma) dat de voormalige crimineel Marius (Jacob Derwig) en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan) zich in Toscane opnieuw op het verkeerde pad hebben begeven.
Onenigheid over de koop van hun wijngaard dreigt uit te monden in een ware maffiaoorlog en Hugo probeert Marius ervan te overtuigen dat hij zijn bezit beter weer van de hand kan doen. Marius is echter wel wat gewend en denkt dat de Italiaanse criminelen als het erop aankomt niet zo gevaarlijk zijn als ze zich voordoen.
De driedelige miniserie KLEM is de uitgebreide versie van de film en is sinds vrijdag 12 januari om 21:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze tweede aflevering volgt op 19 januari.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel