TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De bioscoopfilm die als toegift diende van de serie Klem bleek met wat aanvullend materiaal goed voor een tv-bewerking in drie delen. In deze tweede aflevering constateert Hugo (Barry Atsma) dat de voormalige crimineel Marius (Jacob Derwig) en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan) zich in Toscane opnieuw op het verkeerde pad hebben begeven.
Onenigheid over de koop van hun wijngaard dreigt uit te monden in een ware maffiaoorlog en Hugo probeert Marius ervan te overtuigen dat hij zijn bezit beter weer van de hand kan doen. Marius is echter wel wat gewend en denkt dat de Italiaanse criminelen als het erop aankomt niet zo gevaarlijk zijn als ze zich voordoen.
De driedelige miniserie KLEM is de uitgebreide versie van de film en is sinds vrijdag 12 januari om 21:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze tweede aflevering volgt op 19 januari.
Partnerbijdrage
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland