TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met de terugkeer van Linda werd ook een oude verhaallijn nieuw leven ingeblazen: heeft ze toch nog ergens een neef?
Eind vorig jaar werd ze bijna slachtoffer van Haakon, een fantast die beweerde de zoon van Simon te zijn. Logisch dus dat ze enigszins aarzelt als uit het niets Ruben contact zoekt. Maar Linda zou Linda niet zijn als ze wat overtrokken reageert: al bij hun eerste ontmoeting neemt ze hem een DNA-test af én ze zoekt achter zijn rug contact met z'n moeder. Het doet de band tussen tante en neef geen goed.

Van Luuk hoeft ze niet veel steun te verwachten, hij heeft zijn eigen sores nu z'n alcoholistische vader Tinus in Meerdijk is. Hij heeft niet lang meer te leven en vader en zoon hebben nog heel wat uit te praten, helaas zorgt de drank en veertig jaar oud zeer ervoor dat die gesprekken uiterst stroef verlopen.

Maar één ding is zeker: Tinus is stervende en hij wil op zijn eigen voorwaarden uit het leven stappen. Als hij hoort dat in Frankrijk de euthanasieregels soepeler zijn maakt hij plannen voor zijn laatste reis... Maar Luuk moet mee om hem te laten inslapen.

Er is ook positief nieuws uit de ziekenboeg: na wekenlang in een uitzichtloos coma te hebben gelegen is Stefano weer in het land der levenden. Mentaal lijkt hij weinig te hebben overgehouden aan het incident, behalve dat hij geplaagd wordt door dromen dat hij weer kan lopen.

Maar zijn het wel dromen? Op de beveiligingsbeelden van Sparks is duidelijk te zien dat hij tijdens het zandincident uit zijn stoel opstond om Olivia te beschermen. Zou zijn lijf de dwarslaesie op wonderlijke wijze toch hebben hersteld?

Na een bijna fatale overdosis die veel weg had van een zelfmoordpoging liet Demi zich opnemen in een afkickkliniek. Daar doet ze haar best van haar drugsverslavingen af te komen, maar het valt niet mee als ze van een van de andere meisjes een paar shotjes speed toegestopt krijgt.

Ze weet die verleiding te weerstaan en meldt het bij de leiding, wat haar niet populair maakt bij de groep... En dan verliest ze zichzelf ook nog eens in pianospelen. Maar al die goede inzet lijkt weinig indruk te maken op Marwan die haar killetjes meedeelt dat ze Tom nog steeds niet te zien krijgt... Het vertrouwen is weg.

Over het weghouden van kleine kinderen gesproken: Billy kwam terug naar Meerdijk omdat ze een band wilde opbouwen met haar kleindochter Olivia. Maar Shanti is zo boos en in shock dat haar eigen moeder jarenlang deed of ze dood was dat ze totaal geen contact meer wil.

Dat laat Billy uiteraard niet zomaar gebeuren, ze dreigt uit pure wanhoop zelf om de politie en de kinderbescherming achter Shanti en Rik aan te sturen. Op de achtergrond is haar nieuwe beste vriendin Elly een goede invloed: ze adviseert Billy haar gevoelens rustig op papier te zetten en die brief heeft effect op Shanti: ze wil haar moeder tóch nog een kans geven.

Bing en Nina zijn alleen nog op papier getrouwd, dus het staat ze vrij te daten. Waar Nina nog niet veel succes heeft bij de mannen, is Bing al helemaal happy met zijn ambulance collega Vesper... Tot hij ontdekt dat Vesper niets voelt voor monogamiteit.

Bing vindt het idee haar te moeten delen vreselijk, maar het alternatief is haar helemaal verliezen en daar wil hij ook niet aan. Maar Bing is Bing, een jaloers aangelegd heethoofd dat altijd wil winnen. Gaat dat ook lukken?

De kinderen van Noor zijn de enige struikelblokken in de relatie tussen haar en Julian. Marie en Seb staan deze maand ineens op de stoep na een fikse ruzie met hun oma. Ze trekken bij Julian in, maar vooral Marie blijkt onmogelijk om mee te leven. Als Julian haar aanspreekt op haar gedrag leidt dat tot ruzie met Noor die hem eraan herinnert dat hij niets te zeggen heeft over háár kinderen.

De plannen waren er al langer, maar Stefano's ongeluk, Nina's scheiding en Janines borstkanker zorgden ervoor dat de langverwachte bruiloft nu pas plaatsvindt. De ceremonie is bewust klein en intiem gehouden en vindt gewoon thuis plaats, maar Nola zorgt voor de grootste verrassing door Troj na afloop uit het niets ten huwelijk te vragen.

Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1