TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Musical Awards zijn de belangrijkste prijzen in musicalland. De cast van Koningshuis the Musical kijkt dan ook reikhalzend uit naar de bekendmaking van de nominaties. De teleurstelling is groot als alleen Naomi (Sarah Janneh) er een in de wacht sleept voor haar vertolking van Máxima.
Zeker voor Debby (Noortje Herlaar) is het een bittere pil dat de prijs aan haar neus voorbijgaat. “Debby moet doen alsof ze blij is voor haar collega, terwijl ze van binnen eigenlijk stukgaat. Die ongemakkelijkheid was heel leuk om te spelen”, vertelt Noortje Herlaar. “Ongemak is altijd een heel vruchtbare bodem voor komische situaties. Denk aan de understudy die superblij is dat ze op mag, maar zich ook rot voelt omdat de collega die ze vervangt ziek op bed ligt.”
Koningshuis the Musical is iedere zondag vanaf 20:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO3. Deze aflevering volgt op 7 april 2024.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg