TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Al de hele week leven de cast en crew van Koningshuis the Musical toe naar de honderdste voorstelling en vanavond is het eindelijk zover. De spanning loopt op, want het koninklijk paar zal de jubileumvoorstelling bijwonen en ook André en Janny van Heel Holland Bakt komen kijken.
Noortje Herlaar, die Beatrix-vertolkster Debby speelt in de door Diederik Ebbinge geschreven serie, kon bij de opnames putten uit haar eigen musicalervaring, zo vertelt ze in het AD. “Zoals dat momentje met alle spelers voordat je opgaat. Dan dacht ik: ‘O ja, inderdaad, dat gaat echt zo’. Diederik moest heel hard lachen dat ik fysiek allemaal dingen ging doen die ik me nog herinnerde. De ronddraaiende heupen, de spagaten, de zangstemmen die opgewarmd worden door te bubbelen in flesjes.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers