TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie is bedacht, geschreven en wordt geregisseerd door actrice Eva Crutzen (Tropenjaren) die ook nog eens de hoofdrol vertolkt. Een echte duizendpoot!
BODEM wordt een rauwe en komische dramaserie over het vrijgezelle en destructieve leven van Cat (Eva Crutzen) die zich staande probeert te houden in een wereld die doorgaat terwijl de hare met een klap tot stilstand is gekomen.
Naast Eva en Leopold zijn ook Meral Polat (De Luizenmoeder), Marieke Heebink (Rampvlucht) en Nils Verkooijen (Achtste Groepers Huilen Niet) in de tv-serie te bewonderen.
BODEM is naar verwachting in het voorjaar van 2023 te zien op NPO 3. Er komen uiteindelijk zes afleveringen van 25 minuten op de buis.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek
10:07De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne