TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er vallen ditmaal nogal wat doden in Lewis. Het titelpersonage en zijn collega Hathaway gaan op zoek naar een moordenaar die wel raad weet met de gifbeker. Het eerste slachtoffer: Andrea De Ritter. Ze leidde een organisatie voor hoogbegaafde kinderen, en haar naam duikt op in een boek over de Noord-Ierse burgeroorlog. Anna Chancellor speelt een van de verdachten.
Dit is overigens gesneden koek voor deze karakteractrice, die in bijna elke Britse politieserie en misdaadserie wel eens is komen opdraven. Ook voor kostuumdrama’s draait ze haar hand niet om. Haar liefde voor dit genre zit haar als verre achternicht van schrijfster Jane Austen in het bloed. Het was voor haar dan ook een extra grote eer toen ze in de tv-bewerking van haar oudtantes Pride and prejudice mocht spelen.
Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers