TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het vervullen van een kinderwens bij een homoseksueel koppel is niet altijd vanzelfsprekend. Dat weet theatermaker Daf James maar al te goed.
Hij adopteerde samen met zijn man drie kinderen en putte inspiratie uit dit deel van zijn leven voor de miniserie Lost Boys and Fairies. “Het is een mooi verhaal, maar ik schrijf ook zodat ik mijn eigen gevoelens en emoties kan verwerken”, zei hij in een interview met de BBC over het drieluik.
Hij vertelt het verhaal van Gabriel (Siôn Daniel Young) en Andy (Fra Free), een stel dat dolgraag een kindje wil adopteren. In de eerste aflevering horen de twee van een maatschappelijk werker dat ze de kans krijgen om de jonge Jake in huis te nemen, maar Gabriel twijfelt of hij wel echt een goede vader kan zijn.
Benieuwd? De eerste aflevering van Lost Boys and Fairies zie je op zondag 28 juli vanaf 22:15 uur bij BNNVARA op NPO3.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan