TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het vervullen van een kinderwens bij een homoseksueel koppel is niet altijd vanzelfsprekend. Dat weet theatermaker Daf James maar al te goed.
Hij adopteerde samen met zijn man drie kinderen en putte inspiratie uit dit deel van zijn leven voor de miniserie Lost Boys and Fairies. “Het is een mooi verhaal, maar ik schrijf ook zodat ik mijn eigen gevoelens en emoties kan verwerken”, zei hij in een interview met de BBC over het drieluik.
Hij vertelt het verhaal van Gabriel (Siôn Daniel Young) en Andy (Fra Free), een stel dat dolgraag een kindje wil adopteren. In de eerste aflevering horen de twee van een maatschappelijk werker dat ze de kans krijgen om de jonge Jake in huis te nemen, maar Gabriel twijfelt of hij wel echt een goede vader kan zijn.
Benieuwd? De eerste aflevering van Lost Boys and Fairies zie je op zondag 28 juli vanaf 22:15 uur bij BNNVARA op NPO3.
Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight
08:13De TV van gisteren: The Masked Singer blijft scoren, kijkcijferdrama voor serie BuZa
06:47Vanavond op TV: Blauw bloed, Oh, wat een jaar!, Gnomeo & Juliet
20:41Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025