TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het vervullen van een kinderwens bij een homoseksueel koppel is niet altijd vanzelfsprekend. Dat weet theatermaker Daf James maar al te goed.
Hij adopteerde samen met zijn man drie kinderen en putte inspiratie uit dit deel van zijn leven voor de miniserie Lost Boys and Fairies. “Het is een mooi verhaal, maar ik schrijf ook zodat ik mijn eigen gevoelens en emoties kan verwerken”, zei hij in een interview met de BBC over het drieluik.
Hij vertelt het verhaal van Gabriel (Siôn Daniel Young) en Andy (Fra Free), een stel dat dolgraag een kindje wil adopteren. In de eerste aflevering horen de twee van een maatschappelijk werker dat ze de kans krijgen om de jonge Jake in huis te nemen, maar Gabriel twijfelt of hij wel echt een goede vader kan zijn.
Benieuwd? De eerste aflevering van Lost Boys and Fairies zie je op zondag 28 juli vanaf 22:15 uur bij BNNVARA op NPO3.
Daan Alferink wint de Televizier-Ring Talent 2026
21:31PaardenpraatTV wint de Televizier-Ring Jeugd 2026
21:20Jan Versteegh wint de Televizier-Ring Presentator 2026
19:11Zien: Zo maakt bekend Nederland zich op voor het 61e Gouden Televizier-Ring Gala
18:19Britt Dekker komt met paard naar Gouden Televizier-Ring Gala