TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het vervullen van een kinderwens bij een homoseksueel koppel is niet altijd vanzelfsprekend. Dat weet theatermaker Daf James maar al te goed.
Hij adopteerde samen met zijn man drie kinderen en putte inspiratie uit dit deel van zijn leven voor de miniserie Lost Boys and Fairies. “Het is een mooi verhaal, maar ik schrijf ook zodat ik mijn eigen gevoelens en emoties kan verwerken”, zei hij in een interview met de BBC over het drieluik.
Hij vertelt het verhaal van Gabriel (Siôn Daniel Young) en Andy (Fra Free), een stel dat dolgraag een kindje wil adopteren. In de eerste aflevering horen de twee van een maatschappelijk werker dat ze de kans krijgen om de jonge Jake in huis te nemen, maar Gabriel twijfelt of hij wel echt een goede vader kan zijn.
Benieuwd? De eerste aflevering van Lost Boys and Fairies zie je op zondag 28 juli vanaf 22:15 uur bij BNNVARA op NPO3.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?