TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van GTST trakteren fans in de opmars naar het 35-jarig jubileum op 1 oktober op een keur aan oudgedienden die terugkeren in de serie. Maar de maandtrailer van februari maakt de comeback van één personage definitief onmogelijk.
In het voorproefje bezoekt Jessica Harmsen (Katja Schuurman) het graf van Govert Harmsen omdat ze er naar eigen zeggen 'een puinzooi' van heeft gemaakt. Toen hij nog leefde, stond 'oom Govert' haar altijd bij met raad en daad. Op de steen staat naast de toepasselijke regel 'oom voor iedereen' duidelijk te lezen dat Harmsen al sinds 12 november 2007 niet meer in het land der levenden is. Dit werd niet eerder in de serie gemeld: in 2006 vertrok Harmsen naar Denemarken om bij zijn vriendin Louise te zijn.
Lang heeft dat liefdesavontuur dus niet mogen duren, zo blijkt nu. Dat Govert Harmsen niet meer leeft lijkt een indirect eerbetoon aan Wik Jongsma, de acteur die de rol van 1991 tot en met 2006 vertolkte. Jongsma stopte met acteren door de gevolgen van blaaskanker waar hij op 7 november 2008 aan overleed. Zijn laatste rustplaats is begraafplaats Sint Petrus Banden in Den Haag waar ook Guusje Nederhorst ligt.
Verder verklapt de maandtrailer het nodige over de verhouding tussen Jessica, Julian en Bizou. Er ontstaat ruzie tussen Nina en Stefano over de toekomst van CS, Manu maakt ineens kans internationaal door te breken als voetballer, Nola is klaar met Troj én Steef en het wordt slaande ruzie tussen Linda en Sam.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard