TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ze zijn duidelijk de geschiedenisboeken ingedoken.
Als er één locatie al decennia meegaat in Goede Tijden, Slechte Tijden, is het De Rozenboom wel. Het chique hotel heeft dan ook al heel wat verschillende soorten looks gehad, maar daar gaat het vandaag niet over. Het gaat om de eigenaar. Ludo zorgt er momenteel voor dat alles qua organisatie tot in de puntjes geregeld wordt, maar hij is eigenlijk niet de eigenaar. Dat is zijn kleindochter Nola (Noa Jacobus).
Om te begrijpen hoe dit zo is gekomen, moeten we teruggaan naar jaren geleden. De Rozenboom had oorspronkelijk Carel Kortenaer als eigenaar. Toen hij ervoor koos om uit het leven te stappen, schreef hij een afscheidsbrief. Echter, deze brief bereikte nooit zijn bestemming omdat Ludo (Erik de Vogel) hem in brand stak. Hiermee claimde de harde zakenman meteen het hotel, om zijn aartsvijand Martine (Inge Ipenburg) voor te zijn.
In de jaren die volgden gebeurde er een hoop, maar bleef het hotel in handen van Ludo. Tot zowel Mike Brandt (Louis Talpe) als Lorena (Gigi Ravelli) er oren naar kregen. Met een beetje chantage slaagde die laatste er uiteindelijk in om het hotel voor een historisch laag bedrag in handen te krijgen. Maar daarmee was het sprookje nog niet klaar.
Mike aasde de jaren daarna alsnog op wraak. Hij ging zelf zo ver dat hij gevoelens voor Lorena veinsde en haar uiteindelijk tot tweemaal toe vergiftigde. Onder invloed tekende Lorena uiteindelijk een contract waardoor ze het hotel verloor. Maar ja, karma kent ook geen genade. Mike overleed uiteindelijk bij de parachutesprong en zo erfde zijn dochter Nola het hotel. Zij maakt echter pas de dienst uit vanaf haar achttiende.
Ging dit nu allemaal te snel? De makers hebben alle gebeurtenissen hieronder ook op een rijtje gezet!
Goede Tijden, Slechte Tijden is nog tot 30 mei iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel