TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een overvaller en verkrachter maakt al zeventien jaar lang slachtoffers. Hij slaat alleen toe bij oudere inwoners van een woonwijk in het zuiden van Londen.
Aan het begin van deze slotaflevering van het tweede seizoen van de misdaadserie Manhunt maakt hij een nieuw slachtoffer, een oude dame. De overval is zoals iedere keer heel goed voorbereid. Hoofdinspecteur Colin Sutton (Martin Clunes) en zijn team hebben een nieuw plan bedacht om de man te pakken. Ze willen een aantal nachten in een beperkt gebied met heel veel manschappen gaan surveilleren.
Maar undercover, zodat het niet opvalt. Voor zo'n operatie is heel veel inzet én dus geld nodig. Sutton moet bij de hoogste bazen daarom gaan vragen. Hij is slecht voorbereid, maar probeert er het beste van te maken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)