TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het begon met een verdwaalpartij in de eerste aflevering van Maud & Babs. Babs (Loes Luca) ging vervolgens steeds een stukje verder achteruit en in het slot van het tweede seizoen van de serie gebeurt het onvermijdelijke: Mauds kwieke moeder gaat naar een verzorgingshuis.
Dat was ook al de conclusie van seizoen 1. Toen gingen Babs' hakken in het zand, want het huis in kwestie paste totaal niet bij haar. Ze kwam in Mauds achtertuin wonen en gooide onbedoeld het complete leven van haar dochter overhoop.
Dat was mede te wijten aan Babs andere dochter Juliette (Georgina Verbaan), die haar zus keer op keer dwarsboomde. Vooral omdat haar nieuwe vriend Niels (Tjebbo Gerritsma) andere ideeën had. Die Niels blijkt in het slot geen zuivere koffie. Gooit Juliette hem er eindelijk uit?
De slotaflevering van Maud & Babs is op vrijdag 22 december vanaf 21:20 uur te zien bij MAX op NPO1.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'