TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Vanaf zaterdag 14 maart 2026 kunnen we zien hoe het verder gaat met Máxima, Willem-Alexander en de rest van de koninklijke familie. In seizoen 2 trouwen Willem en Máxima en zien de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane het levenslicht. Door al die gebeurtenissen zijn er heel wat nieuwe gezichten te zien in de nieuwe reeks.
Bram Suijker speelt Prins Friso, Steef de Bot is Prins Constantijn, Claire Bender is Mabel en Abbey Hoes speelt Laurentien. De drie zusjes Julie, Philou en Nina vertolken de rollen van prinsessen Amalia, Alexia en Ariane. Jette van der Meij (Laura in GTST) speelt prinses Margriet en Rifka Lodeizen is Noor, de adviseur van Máxima. Prinses Juliana en Prins Bernhard zijn ook te zien, maar die acteurs zijn nog niet bekend. Natuurlijk zijn Delfina Chaves en Martijn Lakemeier weer te zien als Máxima en Willem-Alexander, Elsie de Brauw is nog steeds Koningin Beatrix en Sebastian Koch is Prins Claus,
Het eerste seizoen van Máxima is inmiddels verkocht aan meer dan 70 landen. In Japan en Argentinië behaalde de serie hoge kijkcijfers net als in Spanje, Italië en Denemarken.
Dit zijn de eerste beelden van Máxima seizoen 2.
GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
07:38De TV van gisteren: Meer dan 1 miljoen kijkers zien razendsnelle huizenjacht in Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 maart 2026