TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De man die de vader van privédetective Phryne Fisher (Essie Davis) wil vermoorden ontsnapt uit de gevangenis en op dezelfde avond wordt de vooraanstaande wetenschapper Quentin Tode vermoord. Toeval? Dat bestaat niet in Miss Fisher's Murder Mysteries.
Al snel ontdekt de slimme speurder dat Quentin om het leven kwam doordat iemand zijn oogdruppels had vergiftigd met radioactief polonium. Als daarna nog een wetenschapper om het leven komt, vermoedt Phryne dat de dader het ook voorzien heeft op haar familie.
Met deze aflevering komt er na drie seizoenen een einde aan de Australische misdaadserie. Wel maakten de producenten de spin-off Miss Fisher's Modern Murder Mysteries, die zich afspeelt in de jaren 60 met Phrynes nichtje Peregrine in de hoofdrol.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje